Vier jij 🐣 Pasen 🐣 bij Zuiderzee?
Dan is er gegarandeerd wat voor jou te doen en te beleven! Bij aankomst ontvang je een speciaal Paastasje, boordevol leuke Paasactiviteiten!
Maar dat is nog niet alles.... We hebben conform de corona regels een aantal Paasactiviteiten voor kinderen georganiseerd!
Doe jij ook gezellig mee?🐣 Activiteiten voor kleine Paashaasjes 🐣
Zaterdagochtend:
Paashaasje knutselen 🐰
Duur: 30 minuten
Inloop: tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: Brasserie 't Stolpje
Zaterdagmiddag:
Paaseieren zoeken met de Paashaas! 🥚
Zoek je mee? We gaan paaseieren zoeken over het park samen met de Paashaas. Vind jij het gouden paaseitje? Dan krijg jij een prijsje!
Zondagochtend:
Eitjes verven en cakejes versieren 🎨🧁
Duur: 30 minuten
Inloop: tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: Brasserie 't Stolpje
Belangrijk: Conform de corona-regels kunnen de ouders niet mee naar de knutselochtenden.
Meer informatie? info@bungalowparkzuiderzee.nl
🐣 Paas Specials 🐣 van onze Brasserie
Vrijdag 2 april Goede Vrijdag
Vers Gebakken Sliptong €19,50
Verse sliptong ( 3 stuks) met salade, frietjes en mayonaise
Zaterdag 3 april
Saté van Kippendijen €15,50
Uit de oven; saté van kippendijen met satésaus, gebakken uitjes, kroepoek, salade, frietjes en mayonaise
Zondag 4 april 1e Paasdag
3- gangen Paasmenu €27,50
Huisgemaakte mosterdsoep | Gebakken varkenshaasmedaillons met champignonroomsaus, salade, frietjes en mayonaise | Vanille ijs met advocaat en slagroom
Maandag 5 april 2e Paasdag
Vegetarische Ravioli €14,50
Vegetarische ravioli gevuld met spinazie, gebakken groentes in een kaasroomsaus met salade, frietjes en mayonaise
Bestellen kan in onze webshop!
🐣 Paas Brunch Box 🐣
2 t/m 5 april
Mosterdsoepje | Afgebakken broodjes met tapenade, kruidenboter en aioli | Gekookt eitje | Mini bladerdeeg broodjes | Bagel met roomkaas en zalm | Sandwich met gerookte kip, bacon en eiersalade | Sandwich met rundercarpaccio en truffelmayonaise | Verse jus d’orange | Zoete lekkernijen
Paas Brunch Box € 22,50 p.p.
Paas Brunch Box incl. bubbels € 24,50 p.p.
Bestellen is mogelijk vanaf 2 personen en minimaal 1 dag van te voren | Afhalen mogelijk vanaf 13.00 uur 's middags
🧒 Kinder Brunch Box .
Tomatensoepje | Paasbroodje | Caprisun | Gekookt eitje | Poffertjes | Snack groenten | Mini broodje | Surprise
Kinder Brunch Box € 7,50 p.p.
Bestellen kan in onze webshop!